Hakkımızda

aboutus

SEADOOR ULUSLARARASI LOJİSTİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. ticari faaliyetlerinin ilk haftalarından itibaren; dünyanın en saygın yerli ve yabancı iş ortaklarının lojistik gereksinimlerini kusursuzca karşılamaya başlayarak, bölgesel ve ulusal firmalara ilk tercih sebebi olabilecekleri yeni “DENİZ KAPILARI” açmayı başarmıştır.

Ulusal ve uluslararası firmaların deniz yoluyla gerçekleştirilecek ilk yüklemelerine öncülük edebilmek ve dış ticaretlerini sürdürülebilir kılmak arzusuyla yola çıktık.

90’ların sonundan günümüze uzanan süreçte edindiğimiz uzmanlıklarımızın, atılması gereken lojistik adımları kolaylaştırmanın ötesinde, tecrübelerimizi özel kılan başka bir şeyin varlığını da net bir şekilde ortaya koyduğunu gözlemledik ; “DAİMİ İŞBİRLİKLERİ”

Mikro ölçekli firmaların uluslararası piyasalara daha güvenilir, daha güçlü ve kendilerinden emin girmelerine, orta ve büyük ölçekli firmaların uluslararası piyasalarda oluşabilecek engellerini hiç oluşmadan ya da oluştuğu ilk zamanlarda hızlıca çözümlemelerine destek sağlamak bilinciyle atıldı SEADOOR’un ilk adımları...

Hızla gelişen uluslararası ticari işbirliklerinin, dünyanın tüm destinasyonlarında memnuniyetle devamlılığı adına ekibimiz saat farkı gözetmeksizin hizmetlerini sürdürmektedir.